تبلیغات
لابی نیوز
Rss
Logo

به وب سایت لابی نیوز فروی خوش آمدید

لابی نیوز فروی
از این که وب سایت لابی نیوز فروی را به عنوان بهترین وب سایت خبری شهر فرخی انتخاب کردید از صمیم دل از شما ممنونیم وب سایت لابی نیوز جدید ترین وب سایت خبری حال حاضر شهر فرخی می باشد پس با ارائه ی نظرات خویش برای بهتر شدن هر چه بیشتر وب سایت به ما یاری رسانید منتظر نظرات خوب شما هستیم لطفا برای افزایش آمار وب وب سایت را به آشنایان معرفی نمایید.

صفحات جانبی

وب سایت مصطفی غلامرضایی

کلمات کلیدی
درباره ما

پدرم می گفت:آن روزها،منظورم قدیم ترهاست؛دنیا آنچنان بزرگ بود كه آدمها به سختی از حال و روز هم با خبر می شدند.آن روزها مرز دلتنگی آدمها برای هم دیده نمی شد،بسكه بزرگ بود و بی پایان.با این حال دلتنگی ها راست بود و دوستی ها درست.روی همین اصل وقتی به هم می رسیدذد،شادمانی هاشان عمیق بود و عشق ورزی هاشان پایدار!
دنیای امروز اما چه اندازه كوچك شده است.فاصله ها چه كوتاه شده اند.با این همه نمی دانم این درد دوری و دلتنگی های عظیم كه تا عمق جانمان ریشه دوانده،تاوان كدام خطای نابخشودنی است كه مرتكب شده ایم.
برای هم به شكلهای مدرن نامه می نویسم.كوتاه و مختصر.انتظارمان برای جواب گرفتن طولانی نمی شود.دل می بندیم به صدای زنگ پیام گوشی همراهمان كه فاصله ها را هر چند زیاد و نامتناهی،حریف است.اما باز هم احساس می كنیم،میان همین دنیای كوچك كه همه چیز را به هم نزدیك كرده است،تنهای تنهاییم.تنها تر از قدیم تر ها.
حالا اینجا برایتان می نویسم.از روزمرگی هایم.از تازه ترین حادثه های شیرین و تلخ كه اینجا در نبودنت اتفاق می افتد .می نویسم تا بیایی و بخوانی و باور كنی دلم لحظه به لحظه در كنار توست و باورت نشود كه از حافظه ی روزهایم خط خورده ای و باور نكنم كه از حال و روز من بی خبری.اینجا كه آمدی حتی اگر نبودم، نشانی از آمدنت بگذار تا بدانم كه آمده ای و بدانم آنچه از معنای تنهایی در اندیشه ام نقش بسته جز خیالی خام نیست.
گوینده ساقی
ایمیل مدیران سایت
farrokhy50@yahoo.com
شماره های تماس مدیران سایت:
سیدمهدی علوی09136540927-03244294285
سیدهادی علوی 09139237655
ایجاد کننده وبلاگ : سیدمهدی و سید هادی علوی

لابی نیوز


نظرسنجی
آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
ADS
  • تاریخ : پنجشنبه 26 فروردین 1395, 01:58 ب.ظ


54095739038022535018

از آغازین سال های دهه هفتاد، مجمع علمی فرهنگی دانشجویان فرخی، هر ساله شب سوم یا چهارم تعطیلات عید، برنامه ای با عنوان «تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور» در مسجد جامع برگزار کرده است. البته اختصاص یک شب از برنامه های مسجد در شب های تعسیلات نوروزی به راحتی میسر نبوده و دوستان در این زمینه با چالش های فراوانی روبرو بوده اند. این چالش ها هر سال به شکلی نمود پیدا کرده است. امسال دوستان دست اندرکار دانشجو در شب اجرای برنامه دچار مشکل شده و این برنامه چند شب به تأخیر افتاد. همچنین گلایه داشتند که در باره سخنران نیز اظهار نظرهایی شده و گویا توصیه هایی نیز در دعوت از یکی از روحانیون محترم صورت گرفته است که اعضای شورایی مرکزی از حجه الاسلام دکتر سید مهدی علوی دعوت به عمل آورده اند.

شب جمعه که قرار بود دانشجویان برنامه خود را اجرا کنند دیر به مسجد رسیدم، به گونه ای که نماز جماعت مغرب و عشاء و همچنین قرائت قرآن تمام شده بود. خروج دوستان روحانی از مسجد نمود خاصی داشت. به یکی از دوستان اشاره کردم که چرا همه از مسجد خارج شدید؟ که پاسخ داد برنامه ای تدارک دیده اند و باید در آن شرکت کنند.

اینک به عنوان گلایه ای دوستانه از این این بزرگواران باید عرض کنیم که شما که دوست دارید جوانان دانشجو پای منابر شما حضور به هم رسانده و استفاده نمایند آیا نمی شد برنامه خود را  (که بعدا مشخص شد تفقد از دوست دیگرمان حجه الاسلام سالاری که چند ماه قبل پدر خود را از دست داده اند در روستای جعفرآباد بوده است) به وقت دیگری موکول می کردید و برای تشویق و تجلیل از دانشجویان جدید در مسجد می ماندید؟ خصوصا وقتی سخنران جلسه نیز از هم لباسان خودتان بود.

تا جایی که ذهن یاری می کند این اتفاق در برخی سال های دیگر نیز تکرار شده و برنامه هایی از قبیل دیدار با خانواده شهدا و یا بسیجیان در شب اجرای برنامه دانشجویان گذاشته شده است. البته مشخص است این کج سلیقکی مربوط به تمام دوستان نمی شود و کسانی که چنین تصمیماتی را اتخاذ می کنند شامل می شود.

امیدواریم در سال های آینده شاهد وحدت بیشتری میان طلاب و دانشجویان باشیم…

http://up.ghalebgraph.ir/up/galebgraph/file/1393/8/3/edame-matlab-labi343631.gif
وحدت حوزه و دانشگاه؟؟(برنامه مجمع دانشجویان فرخی در شب سوم هرسال در مسجد جامع فرخی) وحدت حوزه و دانشگاه؟؟(برنامه مجمع دانشجویان فرخی در شب سوم هرسال در مسجد جامع فرخی) 2mru 84138104298741871911

منبع : سایت شخصی علی اصغر آخوندی

نخلهای فرخی

توضیحی از سایت نخلهای فرخی :

دو عکس فوق از شبهای قبل و برنامه های مسجد جامع می باشد که حضور روحانیت را در مسجد نشان می دهد . چطور می شود که در شب برنامه دانشجویان به یکباره همه باید در یک برنامه ای شرکت کنند . آن هم شبی که سخنران ان یک روحانی تحصیلکرده می باشد . ان شاءالله این برنامه ریزی شده نباشد . 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

صفحات سایت