تبلیغات
لابی نیوز
Rss
Logo

به وب سایت لابی نیوز فروی خوش آمدید

لابی نیوز فروی
از این که وب سایت لابی نیوز فروی را به عنوان بهترین وب سایت خبری شهر فرخی انتخاب کردید از صمیم دل از شما ممنونیم وب سایت لابی نیوز جدید ترین وب سایت خبری حال حاضر شهر فرخی می باشد پس با ارائه ی نظرات خویش برای بهتر شدن هر چه بیشتر وب سایت به ما یاری رسانید منتظر نظرات خوب شما هستیم لطفا برای افزایش آمار وب وب سایت را به آشنایان معرفی نمایید.

صفحات جانبی

وب سایت مصطفی غلامرضایی

کلمات کلیدی
درباره ما

پدرم می گفت:آن روزها،منظورم قدیم ترهاست؛دنیا آنچنان بزرگ بود كه آدمها به سختی از حال و روز هم با خبر می شدند.آن روزها مرز دلتنگی آدمها برای هم دیده نمی شد،بسكه بزرگ بود و بی پایان.با این حال دلتنگی ها راست بود و دوستی ها درست.روی همین اصل وقتی به هم می رسیدذد،شادمانی هاشان عمیق بود و عشق ورزی هاشان پایدار!
دنیای امروز اما چه اندازه كوچك شده است.فاصله ها چه كوتاه شده اند.با این همه نمی دانم این درد دوری و دلتنگی های عظیم كه تا عمق جانمان ریشه دوانده،تاوان كدام خطای نابخشودنی است كه مرتكب شده ایم.
برای هم به شكلهای مدرن نامه می نویسم.كوتاه و مختصر.انتظارمان برای جواب گرفتن طولانی نمی شود.دل می بندیم به صدای زنگ پیام گوشی همراهمان كه فاصله ها را هر چند زیاد و نامتناهی،حریف است.اما باز هم احساس می كنیم،میان همین دنیای كوچك كه همه چیز را به هم نزدیك كرده است،تنهای تنهاییم.تنها تر از قدیم تر ها.
حالا اینجا برایتان می نویسم.از روزمرگی هایم.از تازه ترین حادثه های شیرین و تلخ كه اینجا در نبودنت اتفاق می افتد .می نویسم تا بیایی و بخوانی و باور كنی دلم لحظه به لحظه در كنار توست و باورت نشود كه از حافظه ی روزهایم خط خورده ای و باور نكنم كه از حال و روز من بی خبری.اینجا كه آمدی حتی اگر نبودم، نشانی از آمدنت بگذار تا بدانم كه آمده ای و بدانم آنچه از معنای تنهایی در اندیشه ام نقش بسته جز خیالی خام نیست.
گوینده ساقی
ایمیل مدیران سایت
farrokhy50@yahoo.com
شماره های تماس مدیران سایت:
سیدمهدی علوی09136540927-03244294285
سیدهادی علوی 09139237655
ایجاد کننده وبلاگ : سیدمهدی و سید هادی علوی

لابی نیوز


نظرسنجی
آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
ADS
  • تاریخ : سه شنبه 11 اسفند 1394, 02:45 ق.ظ
باسمه تعالی شأنه

همشهریان شریف و گرانقدرشهر فرخی؛

سلام علیکم

خداوند را بسیار شاکریم که موهبت الهی را شامل حال ما کرد و با راهنمایی داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‏الله خامنه‎ای ادام‏الله ظله علی رؤوس‎المسلمین، حماسه‏ای دیگر در رقابت‏های انتخاباتی و عرصه مردم‏سالاری دینی رقم خورد. بی‏شک این انتخابات مهر تأئید دوباره‏ای است بر نظام جمهوری اسلامی و خار چشم دشمنان آن خواهد بود.

این ستاد ضمن تبریک و پاسداشت حضور پرشور شما در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و فرودآوردن سر تعظیم در برابر مشارکت خالصانه شما، مراتب تشکر و قدردانی منتخب این دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی جناب آقای عباسعلی پوربافرانی از تک تک شما شهروندان بابت خلق این حماسه عظیم را ابلاغ می‏نماید.
هماهنگی‏های لازم برای مراسم استقبال رسمی از ایشان، توسط این ستاد و شورای اسلامی شهر و شهرداری انجام شده است. زمان و مکان انجام استقبال متعاقباً طی اطلاعیه‏ مشترکی از سوی ستاد و شورای اسلامی شهر و شهرداری به استحضار مردم شریف فرخی خواهد رسید.
شهروندان گرامی می‏توانند پیشنهادها و نقطه نظرهای خود برای برگزاری مطلوب‏تر مراسم استقبال و سایر موارد مرتبط را تحویل ستاد یا شورای اسلامی شهر و شهرداری بنمایند. 
ستاد برخود فرض می‏داند از همه‏ی کسانی که در طول انتخابات با این ستاد همکاری و همراهی داشته‏اند تشکر و قدردانی نماید. انشاءالله که این همکاری و همراهی تدوام و افزایش یابد.
ستاد مردمی انتخاباتی عباسعلی پوربافرانی در شهر فرخی

صفحات سایت