تبلیغات
لابی نیوز
Rss
Logo

به وب سایت لابی نیوز فروی خوش آمدید

لابی نیوز فروی
از این که وب سایت لابی نیوز فروی را به عنوان بهترین وب سایت خبری شهر فرخی انتخاب کردید از صمیم دل از شما ممنونیم وب سایت لابی نیوز جدید ترین وب سایت خبری حال حاضر شهر فرخی می باشد پس با ارائه ی نظرات خویش برای بهتر شدن هر چه بیشتر وب سایت به ما یاری رسانید منتظر نظرات خوب شما هستیم لطفا برای افزایش آمار وب وب سایت را به آشنایان معرفی نمایید.

صفحات جانبی

وب سایت مصطفی غلامرضایی

کلمات کلیدی
درباره ما

پدرم می گفت:آن روزها،منظورم قدیم ترهاست؛دنیا آنچنان بزرگ بود كه آدمها به سختی از حال و روز هم با خبر می شدند.آن روزها مرز دلتنگی آدمها برای هم دیده نمی شد،بسكه بزرگ بود و بی پایان.با این حال دلتنگی ها راست بود و دوستی ها درست.روی همین اصل وقتی به هم می رسیدذد،شادمانی هاشان عمیق بود و عشق ورزی هاشان پایدار!
دنیای امروز اما چه اندازه كوچك شده است.فاصله ها چه كوتاه شده اند.با این همه نمی دانم این درد دوری و دلتنگی های عظیم كه تا عمق جانمان ریشه دوانده،تاوان كدام خطای نابخشودنی است كه مرتكب شده ایم.
برای هم به شكلهای مدرن نامه می نویسم.كوتاه و مختصر.انتظارمان برای جواب گرفتن طولانی نمی شود.دل می بندیم به صدای زنگ پیام گوشی همراهمان كه فاصله ها را هر چند زیاد و نامتناهی،حریف است.اما باز هم احساس می كنیم،میان همین دنیای كوچك كه همه چیز را به هم نزدیك كرده است،تنهای تنهاییم.تنها تر از قدیم تر ها.
حالا اینجا برایتان می نویسم.از روزمرگی هایم.از تازه ترین حادثه های شیرین و تلخ كه اینجا در نبودنت اتفاق می افتد .می نویسم تا بیایی و بخوانی و باور كنی دلم لحظه به لحظه در كنار توست و باورت نشود كه از حافظه ی روزهایم خط خورده ای و باور نكنم كه از حال و روز من بی خبری.اینجا كه آمدی حتی اگر نبودم، نشانی از آمدنت بگذار تا بدانم كه آمده ای و بدانم آنچه از معنای تنهایی در اندیشه ام نقش بسته جز خیالی خام نیست.
گوینده ساقی
ایمیل مدیران سایت
farrokhy50@yahoo.com
شماره های تماس مدیران سایت:
سیدمهدی علوی09136540927-03244294285
سیدهادی علوی 09139237655
ایجاد کننده وبلاگ : سیدمهدی و سید هادی علوی

لابی نیوز


نظرسنجی
آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
ADS
  • تاریخ : دوشنبه 3 اسفند 1394, 05:55 ب.ظ
لابی نیوز :چکیده ای از زندگی نامه آیت الله اعرافی

آیت‌الله علیرضا اعرافی در یک نگاه
آیت‌الله علیرضا اعرافی، حائز درجه اجتهاد در فقه و اصول بوده و سالیان متمادی (بیش از 3 دهه)، در رشته‌های فقه، اصول، فلسفه و عرفان اسلامی و تعلیم و تربیت اسلامی در حوزه‌های علمیه و دانشگاه به تحقیق و تدریس اشتغال دارند.
ایشان متولد 1338 شهرستان میبد می‌باشد. پدر ایشان مرحوم آیت‌الله حاج شیخ محمد ابراهیم اعرافی از علمای برجسته استان یزد و از شاگردان مرحوم آیت‌الله شیخ عبدالکریم حائری یزدی موسس حوزه علمیه قم بوده‌اند. زندگی ساده و بی‌آلایش ایشان و همراهی با آیت الله صدوقی و آیت الله سید روح الله خاتمی در جریان مبارزات انقلاب در ذهن مردم این استان ماندگار ‌است.
آیت‌الله اعرافی، دروس مقدماتی را در شهر میبد و در محضر پدر بزرگوار خویش آغاز نموده و در سن 11 سالگی برای ادامه تحصیل در علوم حوزوی به حوزه علمیه قم مهاجرت نمودند و از محضر اساتید برجسته‌‌ای چون حضرات آیات شهید مطهری، شیخ مرتضی حائری یزدی، فاضل لنکرانی، وحید خراسانی، میرزاجوادتبریزی، مشکینی، حسن‌زاده آملی و جوادی آملی بهره برده‌اند.
ایشان در کنار فعالیت‌های فرهنگی-تربیتی خود در رشته‌های اصلی حوزوی، تحقیقات جامعی در زمینه تعلیم و تربیت اسلامی دارند که در نتیجه این تلاش، نخستین جایزه جهانی نظریه‌پردازی علوم انسانی-اسلامی در سال 92 را به خود اختصاص دادند.
آیت‌الله اعرافی، در حوزه بین‌الملل و جهان اسلام، در قالب ریاست جامعه المصطفی (ص) العالمیه، خدمات بسیار ماندگاری را به جهان اسلام ارائه نموده‌اند. همچنین استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم می‌باشند.
استاد شیخ علیرضا اعرافی همزمان با تدریس علوم حوزوی در سطوح مختلف، به تدریس خارج فقه و اصول که بیش از 24 سال از آغاز آن می‌گذرد به تلاش برای پایه گذاری مباحث و ابواب جدید فقهی ناظر به حوزه علوم انسانی-اجتماعی مبادرت دارند.
ایشان، حدود دو دهه مسئولیت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه را برعهده داشته‌اند.
آیت‌الله اعرافی، عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌باشند.
موسسه اشراق و عرفان (مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت آیت‌الله اعرافی)، تاکنون 24 جلد کتاب و مقالات متعدد علمی را از ایشان به زبان‌های مختلف دنیا به چاپ رسانده است.

صفحات سایت