تبلیغات
لابی نیوز
Rss
Logo

به وب سایت لابی نیوز فروی خوش آمدید

لابی نیوز فروی
از این که وب سایت لابی نیوز فروی را به عنوان بهترین وب سایت خبری شهر فرخی انتخاب کردید از صمیم دل از شما ممنونیم وب سایت لابی نیوز جدید ترین وب سایت خبری حال حاضر شهر فرخی می باشد پس با ارائه ی نظرات خویش برای بهتر شدن هر چه بیشتر وب سایت به ما یاری رسانید منتظر نظرات خوب شما هستیم لطفا برای افزایش آمار وب وب سایت را به آشنایان معرفی نمایید.

صفحات جانبی

وب سایت مصطفی غلامرضایی

کلمات کلیدی
درباره ما

پدرم می گفت:آن روزها،منظورم قدیم ترهاست؛دنیا آنچنان بزرگ بود كه آدمها به سختی از حال و روز هم با خبر می شدند.آن روزها مرز دلتنگی آدمها برای هم دیده نمی شد،بسكه بزرگ بود و بی پایان.با این حال دلتنگی ها راست بود و دوستی ها درست.روی همین اصل وقتی به هم می رسیدذد،شادمانی هاشان عمیق بود و عشق ورزی هاشان پایدار!
دنیای امروز اما چه اندازه كوچك شده است.فاصله ها چه كوتاه شده اند.با این همه نمی دانم این درد دوری و دلتنگی های عظیم كه تا عمق جانمان ریشه دوانده،تاوان كدام خطای نابخشودنی است كه مرتكب شده ایم.
برای هم به شكلهای مدرن نامه می نویسم.كوتاه و مختصر.انتظارمان برای جواب گرفتن طولانی نمی شود.دل می بندیم به صدای زنگ پیام گوشی همراهمان كه فاصله ها را هر چند زیاد و نامتناهی،حریف است.اما باز هم احساس می كنیم،میان همین دنیای كوچك كه همه چیز را به هم نزدیك كرده است،تنهای تنهاییم.تنها تر از قدیم تر ها.
حالا اینجا برایتان می نویسم.از روزمرگی هایم.از تازه ترین حادثه های شیرین و تلخ كه اینجا در نبودنت اتفاق می افتد .می نویسم تا بیایی و بخوانی و باور كنی دلم لحظه به لحظه در كنار توست و باورت نشود كه از حافظه ی روزهایم خط خورده ای و باور نكنم كه از حال و روز من بی خبری.اینجا كه آمدی حتی اگر نبودم، نشانی از آمدنت بگذار تا بدانم كه آمده ای و بدانم آنچه از معنای تنهایی در اندیشه ام نقش بسته جز خیالی خام نیست.
گوینده ساقی
ایمیل مدیران سایت
farrokhy50@yahoo.com
شماره های تماس مدیران سایت:
سیدمهدی علوی09136540927-03244294285
سیدهادی علوی 09139237655
ایجاد کننده وبلاگ : سیدمهدی و سید هادی علوی

لابی نیوز


نظرسنجی
آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
ADS
  • تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394, 06:18 ب.ظ
امروز هم عده به قول خودشون پهلوون اومده بودند فرخی وتا جایی که تونستن مردمو تیغ زدند. گرفتن پول  اول به بهونه پرچم مبارک حضرت ابوالفضل مقداری پول جمع کردند بخاطر پنج تا خواهر ینیمشونو دوتا بچه خودشون و... داستانایی که همشون با پهلوونای قبل یکیه وهمیشه هم باباشون مرده و.خرج خانوادشونوباید بدن کمی بعد بخاطر یک سکه که روی آن نام مبارک حضرت زهرا درج شده بود به مردم میدادند وبابت هرکدام 10هزار تومان پول میگرفتند وجالبش اینجا بود که تنها چند دقیقه بعد سکه ها ارزون شدو به دونه ای پنج تومن اونارا به مردم میداد که اطرافیای میگفتن تا اخری دونه ای دوتومنم میده  آخرین در آمدشم فروش روغن ماربود که دونه ای 5 هزارتومن بود و بعد سه تاشا به 10هزارتومن میداد از اینا که بگذریم ازصبح تبلغ میکردن توخیابوناکه  نمایش جذاب کشیدن دوخودرو توسط پهلوون ورد شدن تراکتور از روی گردن پهلوون و آتش بازی بامار80کیلوگرمی ولی دراخر همه اینا تبدیل شد به یه زنجیر پاره کردن و دوتاوزنه بر داشتنو یه مار 20  کیلویی اینم بماند این ادما که به خیال خودشون پهلوون بودند با استفاده از اسم ائمه از مردم پول میگرفتن ومردم به امام حسین وابوالفضل قسم میدادند وبا احساسا ت مردم دوستداشتنی ومهربونمون درحدی  بازی کردند  که در اخرهمه  10 هزار تومنی برای این پهلوون کنارگذاشته بودند ولی خداییش فکرکنم افردا نیاز مندتری داریم که به این کمکای مردمی نیاز دارند .


صفحات سایت